Sportska takmičenja

Nižemo uspjehe!

Plasiravši se kao prvoplasirani i drugoplasirani u stonom tenisu, učenici su u srijedu 02. novembra otputovali u Požegu radi učešća na Okružnom takmičenju u stonom tenisu.

Rezultat je sjajan i naša škola je osvojila odlično drugo mjesto a uručene su im i diplome.

Na fotografiji su učenici sedmih i osmih razreda u pratnji nastavnika Admira Kabaša.

Dana 20.10.2022. godine, učenici sedmog i osmog razreda naše škole su na Opštinskom takmičenju u stonom tenisu, održanom u Sjenici osvojili izuzetne rezultate i to: prvo mjesto u ekipnom takmičenju za dječake (u sastavu Denis Ljajić, Emin Paučinac, Anes Zahović) i prvo mjesto ekipno u kategoriji za djevojčice (u sastavu Sara Ljajić i Hafiza Fijuljanin).

U pojedinačnim kategorijama, prvo osvojeno mjesto i plasman za Okružno takmičenje izborila je Hafiza Fijuljanin (odjeljenje 7/1) dok je Denis Ljajić (8/1)  osvojio drugo mjesto u muškom takmičenju.

Čestitke učenicima i učenicama na postignutim rezultatima i plasmanima. Ponosni smo na naše učenike i u nadi da su ovo tek dobri počeci u isticanju njihovih talenata, očekujemo da ćemo nastaviti sa dobrim rezultatima i na ostalim takmičenjima.