IZVJEŠTAJ SA OPŠTINSKOG TAKMIČENJA IZ GEOGRAFIJE

IZVJEŠTAJ SA OPŠTINSKOG TAKMIČENJA IZ GEOGRAFIJE održanog dana 09.03. 2024. god:

Učenik osmog razreda, Emin Paučinac, osvojio je 83 poena i prvo mjesto i time ostvario plasman na okružno takmičenje.

Na okružno takmičenje će ići i učenici osmog razreda, Anes Zahović (68 poena) i Mirzet Mušić (61 poen) koji su osvojili treće mjesto.

Učenik Davud Redžović, osvojio je drugo mjesto sa 82 poena, takođe ostvarivši plasman na okružno takmičenje.

Učenice sedmog razreda, Hana Bronja (79 poena), Zuhra Muratović (78 poena) i Irma Vatić (72) osvojile su treće mjesto i prolaznost za dalje.

Sve pohvale za naše učenike i predmetnu nastavnicu za uspjeh i ostvarene rezultate. Puno sreće u daljim nivoima takmičenja!