Opštinsko takmičenje iz historije

Jedna lijepa vijest iz naše škole jeste plasman naših učenica na Opštinskom takmičenju iz historije koje je održano u nedjelju 25. aprila u OŠ “Branko Radičević” u Štavlju kod Sjenice. Naime, učenica osmog razreda Ilma Šaćirović osvojila je 1. mjesto čime se plasirala za Regionalno takmičenje. Učenica Dženana Muratović je također ostvarila odličan rezultat u vidu osvojenog 3. mjesta. Sve čestitke našim učenicama koje su i pored turbulentnog perioda protekle školske godine te prekida neposredne nastave i online nastave tokom 2020/2021. godine u vanrednim uslovima koje i dalje diktira pandemija, uspjele da trijumfuju i osvoje odlične rezultate. Uz pohvale i predmetnom nastavniku historije, želimo im puno uspjeha u daljem takmičenju i školovanju!

[Best_Wordpress_Gallery id=”59″ gal_title=”Opstinsko takmicenje iz historije”]