Dodjela diploma maturantima za postignute rezultate u školi

Naša škola je i ove godine ispratila još jednu generaciju učenika, koja je po svom uspjehu i vladanju možemo slobodno reći, bila uzorna. Od 43 maturanta, čak njih šesnaestero je školsku 2019/2020. godinu završilo sa odličnim uspjehom i sa preko 40 osvojenih nagrada na raznim takmičenjima i konkursima. Nizali su puno diploma u toku školovanja i na najbolji način predstavljali školu na svakom takmičenju. Zato smo, s razlogom, ponosni što ispraćamo jednu ovakvu generaciju kojoj nažalost zbog aktuelne situacije s pandemijom covid-19 nismo bili u mogućnosti da organizujemo svečanu maturu ni ispraćaj kakav zaslužuju. Stoga smo im makar dodijelili svjedočanstva, pohvalnice, diplome i simbolične poklone za sve što su u toku svojeg osmorazrednog školovanja postigli.

Zahvaljujemo se našim odgovornim i predanim učiteljima i nastavnicima za sav trud i nesebično prenošenje znanja svojim učenicima, zatim razrednicama koje su također bile konstantna podrška i oslonac njima, roditeljima i učenicima te naravno, želimo puno uspjeha i sreće ovoj generaciji u daljem školovanju i životu!

Učenica generacije Ema Paučinac (VIII1) nagrađena knjigom
Direktor škole, Irfan Paučinac sa bliznakinjama Dženitom i Dženanom Ljajić, VIII2
Amina Sejfić, VIII2
Sportista generacije, Ali Riza Kučević VIII1, nagrađen loptom