Kros RTS Srbije 2018

U organizaciji Osnovne škole “Bratstvo – jedinstvo” u Dugoj Poljani, 10.05.2018.godine održan je kros RTS-a. Interesovanje učenika za  ovu tradicionalnu manifestaciju bilo je na zavidnom nivou. Takmičenje je protklo u fer i sportskoj atmosferi uz maksimalno angažovanje učesnika i nastavnika.
Može se reći da je ovaj događaj bio praznik mladosti, sporta i prijateljskog druženja svih takmičara i gledalaca.
Sve trke su protekle u najboljem redu, uz potpuno praćenje predviđenog programa. Učešće u krosu uzeli su mnogi učesnici naše škole, od prvog do osmog razreda.
Svim učesnicima koji su osvojili prvo, drugo i treće mjesto dodijeljenje su diplome. Naša škola je ponosna na najbolje plasirane učenike, kao i na sve učesnike krosa. Veoma smo zahvalni svim učenicima koji su učestvovali i promovisali zdrave životne navike.
U nastavku možete pogledati galeriju slika.

[Best_Wordpress_Gallery id=”19″ gal_title=”Kros RTS Srbije 2018″]