Ucešće na literarnom konkursu

Naši učenici su još jednom na najbolji mogući način predstavili svoju školu. Svojim učešćem na literarnom konkursu Bošnjačkog nacionalnog vijeća pokazali su svoj talenat i ljubav prema pisanoj riječi.

Na spomenutom konkursu, učenik naše škole, Ilhan Bronja, koji pohađa V razred, osvojio je 2. mjesto i laptop kao nagradu.

Takođe, dvije učenice VII. razreda, Altuna Muratović i Resmija Jakupović, dobile su zahvalnice za učešće na konkursu na kojem su njihovi radovi bili vrlo zapaženi.  Nagrade su im uručene 15. maja na svječanoj dodjeli u glavnom uredu BNV-a.

Bila nam je izuzetna čast da budemo dio takve manifestacije, a još veći uspjeh za našu školu predstavlja to što smo bili među nagrađenim učesnicima.

U dole prikazanoj galeriji možete pogledati slike sa dodjele nagrade kao i prijem kod direktora škole.[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”Nagrade”]